Dobrý den, vážení stavebníci !!

Rozhodnutí postavit si dům a v něm prožít svůj život se činí většinou jednou za život. Než uděláme takto zásadní krok, snažíme se sehnat co nejvíce informací, aby naše volba byla podpořena maximem podkladů. Přiznejme si, že do souboru všech aspektů musíme přidat jeden, zásadní a tím je naše srdíčko a cit či vztah k tomu či onomu materiálu. Dnešní trh překypuje množstvím technologií, každý má možnost si vybrat a být tak přesvědčen o své volbě. 

Na tomto webu se věnuji technologiím stavby domů prověřeným staletími, za respektu přírody, přitom však s moderním přístupem k současným trendům rodinného života s nezbytným  pohodlím. Razím myšlenku bydlení spojeného s přírodou, v domech z masivního, kvalitně opracovaného dřeva.

Ke svým zákazníkům přistupuji individuálně, veškeré detaily stavby se snažím náležitě vysvětlit, aby budoucí majitel nebyl překvapen některými prvky výstavby. Všichni naši partneři jsou tesaři či truhláři, jejich práce je jim současně koníčkem.

Na mém webu najdete maximum informací o stavbě srubových domů, jak postupovat po Vašem rozhodnutí si srubový dům postavit, jak jsou řešeny detaily stavby, uložení instalací, schodiště, zapracování oken a dveří a spoustu dalších podrobností.

Pro prezentaci informací používám doprovodné fotografie - jejich výhodou je naprostá nestrojenost, jsou ve většině případů pořizovány přímo při stavbě, tudíž není nic aranžováno. Jak výstavba probíhá, pořizuji fotografie. No a nevýhodou je to, že  tyto fotografie nejsou profesionálně odvedené, proto mi tuto drobnost promiňte.

Pro rok 2014 a následující pro Vás mám příjemnou zprávu. Přestože cena kulatiny, která je největším podílem stavby srubu, stoupá, rozhodl jsme se váhajícím zákazníkům vyjít vstříc a oproti rokům předchozím letům snižuji cenu za 1 m2 zastavěné plochy! Podrobnosti o této příjemné změně naleznete v tomto odkazu

1.1.2017 - Tento web vznikl jako prezentace naší práce, našich postupů. Také jako vodítko pro výběr firmy, která Váš vysněný dům postaví. To, že zde nejsou fotografie z každého dne, měsíce neznamená, že bychom nepracovali. Právě naopak. Z různých důvodů Vám fotografie a další podrobnější informace sdělíme při případném osobním jednání. Konkurence prostě nespí...ale čte...

 

Ukázka dveří v domě a prostupů

Na tomto obrázku můžete vidět zapracování zvolených dveří a průchod do hlavní místnosti srubu. Všimněte si i spojů jednotlivých kmenů.