Z čeho budu Váš srub stavět?

 

Pro výstavbu srubů používám výhradně české dřevo, pokud možno z oblasti, kde bude stát srub. To není patriotismus, důvod je naprosto prozaický. Srub se staví z dřeva mokrého, pak vysychá a celou dobu své existence přijímá a vydává vlhkost a je v teplotních rozdílech stejně jako byly stromy, z nichž je postaven. Jako surovinu si vybírám smrk či jedli (dle přání zákazníka) a to ještě před jeho pokácením. Zase důležitý faktor, abych pro Vás zajistil dřevo kvalitní, u kterého garantuji jeho vlastnosti.

Z čeho budeme Váš srub stavět?

Stejně pečlivě vybírám i surovinu na krov vašeho budoucího srubu, prkna na stropy i podlahy. Během let mám vybrané dodavatele s garancí kvality dodávaného zboží. Naskýtá se otázka, co vlastně dělám s kmeny, které nejsou vhodné pro realizovanou stavbu? Tak tyto kmeny na základě sjednané dohody vracím zpět dodavateli k jinému zpracování. Jedná se o dohodu více než solidní, chránící kvalitu srubu a tím jak mně jako zhotovitele, tak Vás jako mé zákazníky. 

Z čeho budeme Váš srub stavět?

Z čeho budeme Váš srub stavět?

Na výše uvedených dvou snímcích vidíte kmeny od našeho dodavatele připravené k zapracování do srubové konstrukce.  Jsou oloupané na jádrové dřevo, po postavení srubu se pak brousí a finalizují konečným nátěrem dle přání zákazníka.